KKTC'de hizmet veren Aveon Sigorta'nın resmi sitesidir. Türkiye'de hizmet veren grup şirketimiz Aveon Global Sigorta'nın sitesini AveonGlobalSigorta.com adresinden ziyaret edebilirsiniz.

    Poliçe Al     Online İşlemler

Hakkımızda

Hakkımızda

Kişisel Fiyatlandırma Sistemi
Özellikleriniz dikkate alınarak siz ve size ait değerler için bilgisayar tabanlı sistemimiz, mümkün olabilecek fiyattan priminizi hesaplar.

Periyodik Ziyaretler
Müşteri temsilcilerimiz, yılda en az birkaç defa müşterilerimizi ziyaret ederek isteklerini öğrenir, sorularını cevaplandırırlar.

Ücretsiz Danışmanlık
Müşterimiz olun veya olmayın, sigorta konusunda öğrenmek istediklerinizi uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

Dürüstlük ve Açıklık
Dürüstlük ana prensibimizdir. Müşterilerimize, hiç bir zaman yanıltıcı bilgi verilmez.

Güler Yüzlü, Formalitesiz Servis
Bizim için müşteri tatmini önemlidir.

Süratli Hasar Ödemesi
Hasarlar, büyük bir süratle sonuçlandırılır.

Mobil Tim Servisi
Gezici ekibimiz, hizmeti müşterinin işyeri ve evine kadar götürür.

Her Müşterimiz Ailemizin Bir Parçasıdır
Müşterimizin menfaatlerini sürekli olarak gözetir ve  en geniş teminatı almasını sağlarız. Ayrıca yeni ürünlerimizi ve onun lehine olan fiyat değişikliklerini ona duyururuz.

Prensiplerimiz

Birçok meslek dalında olduğu gibi, sigortacılıkta da satış öncesi ve satış sonrası hizmet çok önemlidir. Sigorta poliçeleri genellikle 1 yıl için akdedilmektedir. Bu süre içinde doğabilecek hasarlar ve diğer müşteri istekleri, poliçeyi aldığınız acente ve onun arkasındaki sigorta şirketi tarafından sonuçlandırılacaktır. Bu nedenle bilinçli müşteriler seçimlerini yaparken, kendilerine problemlerini çözme konusunda güven veren ve iyi referanslara sahip acentelerle çalışmayı tercih etmektedirler. Şirketimizi üstün kılan bazı çalışma prensip ve yöntemlerimiz aşağıda sıralanmıştır.

AVEON Hayatınızı kolaylaştıracak ürünleri hizmetinize sunmaya devam ediyor.