KKTC'de hizmet veren Aveon Sigorta'nın resmi sitesidir. Türkiye'de hizmet veren grup şirketimiz Aveon Global Sigorta'nın sitesini AveonGlobalSigorta.com adresinden ziyaret edebilirsiniz.

    Poliçe Al     Online İşlemler

Pert Sigortası

Pert Sigortası Nedir?

Ülkemizdeki kasko sigortalılık oranının düşük olmasının nedenlerinden biri, mevcut prim seviyelerinin tüketiciler tarafından yüksek bulunmasıdır.

Birçok araç sahibinin Pert araçlarını kasko yaptıramama derdini tamamen ortadan kaldırıyoruz. Pert araçların kasko sigortası birçok mağdur araç sahibi için sorundur, kimi zaman bilmeyerek, kimi zamanda uygun olan fiyatları nedeni ile edindiğimiz bu ağır hasarlı araçlarınıza ‘pert araç kaskosu’ ile oldukça makul fiyatlara bu araç grubunu da sigorta sistemine alarak oldukça uygun kasko rakamlarına sigortalayabiliyoruz.

Aveon Sigorta bu durumu dikkate alarak daha az prim ile sigortalıların önemli risklerini teminat kapsamına almak amacıyla “Aveon Kasko Sigortası” sizler için erişilebilir kılarak uygun fiyatlar ile poliçenizi alabilme imkânını hazırladı. Ayrıca Pert Araç Kasko Sigortası ürününde bütün ödeme yöntemleri geçerli olduğu gibi taksit imkânı da mevcuttur.

Pert araçlarınızı artık güvence altna almak çok kolay. Pert Kasko Sigortası ürünü, mevcut prim seviyelerini yüksek bulmalarından ötürü Kasko Sigortası yaptırmayan tüketicilere yönelik hazırlanmıştır. Pert Kasko Sigortası en az prim ile Kasko Sigortası’ndaki en önemli temel riskleri teminat kapsamına almayı amaçlamaktadır. Pert kayıdı olan araç alırken kasko kestirebilir miyim kaygısını ortadan kaldırıyoruz.

Pert kaydı olan aracınızı Tüm araç gruplarına, model yılı sınırlaması getirilmeden teminat sağlayan Pert Kasko Sigortası kapsamında sigortalılar artık içleri rahat ve güvende olmanın da huzuru ile rahatça pert kayıtlı araç alıp Pert Kaskosu yaptırabilirsiniz.

İhtiyacınıza en uygun kasko sigortasına Aveon sigorta üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.