KKTC'de hizmet veren Aveon Sigorta'nın resmi sitesidir. Türkiye'de hizmet veren grup şirketimiz Aveon Global Sigorta'nın sitesini AveonGlobalSigorta.com adresinden ziyaret edebilirsiniz.

    Poliçe Al     Online İşlemler

Siber Güvenlik Sigortası

Siber Güvenlik Sigortası  Nedir?

Şu an özellikle A.B.D ve Birleşik Krallık’ta daha popüler olan yakın bir gelecekte tüm dünyada yaygınlaşması beklenen siber risk sigortaları ürününü,sektörde ilklere imza atan şirketimiz,ülkemizde ilk kez ayrı bir ürün olarak siz değerli sigortalılarımız için,veri sızıntıları ve ihlallerinin potansiyel hasarlarına karşı yenilikçi bir koruma paketi olarak sunmaktadır.

Bireysel siber güvenlik sigortası poliçesi ile sigortalılarımızın kimlik hırsızlığına uğraması, ödeme araçlarının hileli veya kötüye kullanımı, yaşadıkları online alışveriş anlaşmazlıkları ve sanal dünyada saygınlıklarına zarar verilmesi durumunda destek ile bu süreçlerde gerekiyorsa hukuki danışmanlık hizmeti sunulmaktadır.

Poliçemiz kapsamında sunulan bir diğer teminat ise Aveon Siber Güvenlik hizmetidir. Sigortalılarımıza bu hizmetten, poliçenin düzenlenmesini takiben cep telefonlarına SMS olarak onay gönderildikten sonra www………………com adresinden eriştikleri web sitesi üzerinden üyeliklerini aktive ederek faydalanmaya başlayabilecektir. Bu hizmet poliçe süresince sigortalılarınızın, kimlik numarası, banka hesap numarası, telefon numarası, eposta adresi vb. kendi tercihleri ile belirledikleri bilgilerinin web de 7/24 kötü amaçlı kullanımının tespiti ne yönelik izlenmesini sağlayacaktır.